Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Appl 40W E14 240V P45 CL OV 1BL/10 Lampa żarowa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 75 mm |
| Do piekarników | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | E |
| klasa energetyczna | E |
| kod celny | 85392290 |
| Kolor | Brak |
| Krypton | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 40 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 240 V |
| Ochrona antyrozpryskowa | NIE |
| Próżniowa | NIE |
| Strumień świetlny [lm] | 420 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 1000 h |
| Średnica [mm] | 45 mm |
| Trzonek | E14 |
| Wstrząsoodporna | TAK |
| Żarnik węglowy | NIE |
Pliki do pobrania
f5cf52841e2d490a926ea4a300c6e9cf -
m/download/20932979/f5cf52841e2d490a926ea4a300c6e9cf.webp [22.94 kB]
fp923265945508-pss-pl_pl -
m/download/9801521/fp923265945508-pss-pl-pl.pdf [402.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135