Cena: |
108,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
108,56 |
zł netto |
Cena: |
133,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
133,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED ściemnialna 14,8W=75W 875lm 3000K barwa ciepła ExpertColor 14,8-75W 930 AR111 45st. 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | AR111 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 15 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 61 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 45 - 45 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 14.8 - 14.8 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 1500 - 1500 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 59 lm/W |
| Strumień świetlny | 875 - 875 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000 h |
| Średnica | 111 mm |
| Światłość | 1300 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM4 |
| Trzonek | G53 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.2363 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 0.35 |
| Współczynnik mocy | 0.7 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 875 lm |
Pliki do pobrania
LEDspot_75W_G53_830_40D-DDT -
m/download/22774781/ledspot-75w-g53-830-40d-ddt.webp [4.12 kB]
929003042902_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22774780/929003042902-eu-pl-pl-prof.fp [679.80 kB]
Label_648246_big_color -
m/download/22774790/label-648246-big-color.pdf [68.01 kB]
Fiche_648246_pl -
m/download/22774791/fiche-648246-pl.pdf [170.11 kB]
LEDspots_MAS_SLR_14,8W_AR111_G53_930_45D-IES -
m/download/22774782/ledspots-mas-slr-14-8w-ar111-g53-930-45d-ies.ies [11.41 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22774794/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
Master_LEDSpot_packaging -
m/download/22774792/master-ledspot-packaging.webp [155.69 kB]
Philips-MASTER-LEDspot-LV-AR111-COMF-2165-Ref-929003042602-EPD -
m/download/22774793/philips-master-ledspot-lv-ar111-comf-2165-ref-929003042602-epd.pdf [724.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED ściemnialna 14,8W=75W 875lm 3000K barwa ciepła ExpertColor 14,8-75W 930 AR111 45st. 5 lat gw. PHILIPS
Cena: |
9959brutto |
|
7 szt |
24h |
Cena: |
4441brutto |
|
39 SZT |
24h |
Cena: |
4441brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135