Cena: |
10,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,80 |
zł netto |
Cena: |
13,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Economy Stick 8W WW E14 220-240 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Economy Stick 8W WW E14 220-240 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 132 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Prosty |
| Moc źródła światła | 8 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | nie |
| Promiennik UV black light | nie |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Strumień świetlny | 460 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 6000 h |
| Średnica | 40.4 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | E14 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | nie |
Pliki do pobrania
9fb44d87-2594-4348-8726-a4a300b3447d_96 -
m/download/21486669/9fb44d87-2594-4348-8726-a4a300b3447d-96.gif [30.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Economy Stick 8W WW E14 220-240 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
956brutto |
|
79 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1099brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1307brutto |
|
85 SZT |
24h |
Cena: |
1076brutto |
|
31 SZT |
24h |
Cena: |
1471brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
15 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135