Cena: |
12,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,56 |
zł netto |
Cena: |
15,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka ściemnialna LED IQ-LEDDIM A60 13,6W-NW E27 1521lm 4000K barwa neutralna 33727 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 14 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 120 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 13.6 - 13.6 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 68 - 68 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 112 lm/W |
| Strumień świetlny | 1521 - 1521 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
33727 -
m/download/14767234/33727.pdf [779.77 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161656/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1021 IQ-LED_LEDDIM A60_A67 New v3_PL -
m/download/13165882/ce-1021-iq-led-leddim-a60-a67-new-v3-pl.pdf [906.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka ściemnialna LED IQ-LEDDIM A60 13,6W-NW E27 1521lm 4000K barwa neutralna 33727 KANLUX
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
8541brutto |
|
13 szt |
24h |
Cena: |
729brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
13328brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
5380brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1205brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
775 SZT |
10 dni |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135