Cena: |
4,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,56 |
zł netto |
Cena: |
5,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 4,9/40W 470lm 200° 4000K neutralna biel VALUE OSRAM LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 107 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 150.00 - 150.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 4.90 - 4.90 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 95 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 142.7 |
| Współczynnik mocy | 0.56 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 470 lm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 4,9/40W 470lm 200° 4000K neutralna biel VALUE OSRAM LEDVANCE
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
899 SZT |
10 dni |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
397brutto |
|
34 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
886brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135