Cena: |
52,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,50 |
zł netto |
Cena: |
64,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Circular ES 24W WW E27 220-240V 1CT/6 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Circular ES 24W WW E27 220-240V 1CT/6 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 24 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 77.5 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Pierścień |
| Moc źródła światła | 24 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | nie |
| Promiennik UV black light | nie |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Brak |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 6000 h |
| Średnica | 17.5 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | nie |
Pliki do pobrania
16a7b563-5aeb-46e4-b59e-a4a300b2ac24_96 -
m/download/21242242/16a7b563-5aeb-46e4-b59e-a4a300b2ac24-96.gif [78.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Circular ES 24W WW E27 220-240V 1CT/6 produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
109 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
673brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1454brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1137brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
444 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
425brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135