Cena: |
74,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,30 |
zł netto |
Cena: |
91,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa MASTER SON APIA Plus Xtra 70W E27 1SL PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 74 kWh |
| Długość całkowita | 156 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 74.0 W |
| Model | Opalizowany |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 89.19 lm/W |
| Strumień świetlny | 6600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000 h |
| Średnica | 71 mm |
| Temperatura barwowa | 1900 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son-apia -
m/download/23689984/lrdd1-son-apia.webp [2.14 kB]
928150719835_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689983/928150719835-eu-pl-pl-prof.fp [441.42 kB]
Label_473380_big_color -
m/download/23689986/label-473380-big-color.pdf [67.79 kB]
Fiche_473380_pl -
m/download/23689987/fiche-473380-pl.pdf [332.36 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689988/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23689985/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa sodowa MASTER SON APIA Plus Xtra 70W E27 1SL PHILIPS
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1170brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
11020brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
1443brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135