Cena: |
7,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,10 |
zł netto |
Cena: |
8,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
129 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka XLED LED A60 E27 10W 1520lm 4000K barwa neutralna 230V 29616 KANLUX
Kanlux XLED łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych żarówek i nowoczesnych źródeł światła LED. Dlatego mówimy o serii XLED, że to pierwsza prawdziwa „żarówka LED". Szklana bańka A70 to ponadprzeciętny rozmiar w kształcie tradycyjnej żarówki, a diody LED rozmieszczone są wewnątrz w taki sposób, że światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach.
Parametry techniczne: Żarówka XLED LED A60 E27 10W 1520lm 4000K barwa neutralna 230V 29616 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 105 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 10 - 10 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 80 - 80 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Skuteczność świetlna | 152 lm/W |
| Strumień świetlny | 1520 - 1520 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29616.pdf [2022-04-05 14:19, 370.99 kB]
29616.pdf [2022-04-05 14:19, 370.99 kB]
29616[2].pdf [2022-06-09 11:27, 701.46 kB]
29616[3].pdf [2022-10-13 09:27, 701.46 kB]
29616 -
m/download/14766669/29616.pdf [712.90 kB]
CE_903 XLED A60 v1_PL -
m/download/13165412/ce-903-xled-a60-v1-pl.pdf [928.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka XLED LED A60 E27 10W 1520lm 4000K barwa neutralna 230V 29616 KANLUX
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135