Cena: |
12,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,91 |
zł netto |
Cena: |
15,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED GLOB G95 E-27 230V 4.5W COG NW MODERNSHINE WOJ+14470 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4,5 W |
| Prąd | 35 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny użytkowy | 310 lm (360)° |
| Strumień świetlny | 310 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 69 lm/W |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 300 ° |
| Możliwość ściemniania | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E27 |
| Wymiary (A x B x C) | 95x145 [mm] |
| Waga | 0.064 kg |
| Zastosowanie | INT |
Parametry techniczne: Żarówka LED GLOB G95 E-27 230V 4.5W COG NW MODERNSHINE WOJ+14470 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657999/karta-katalogowa-en.pdf [1.11 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18658000/karta-katalogowa-de.pdf [1.11 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18658001/karta-katalogowa-pl.pdf [1.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED GLOB G95 E-27 230V 4.5W COG NW MODERNSHINE WOJ+14470 Spectrum Led
Cena: |
1167brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4189brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1175brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135