Cena: |
24,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,84 |
zł netto |
Cena: |
30,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED ES111 12W 12XPOWER LED szara ciepły biały GU10 3000K 120st. LD-ES11175-30 GTV
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| klasa energetyczna | A |
| klasa energrtyczna | A |
| kod taryfy celnej | 85395000 |
| objętość | 1,52dm |
| waga brutto | 0,274kg |
| waga netto | 0,26kg |
| żarówka tradycyjna ---> żarówka led | 63W ---> 12W |
Pliki do pobrania
LD-ES11115-30 -
m/download/18805351/ld-es11115-30.pdf [989.63 kB]
12_Instrukcja źródła światła -
m/download/21796680/12-instrukcja-zrodla-swiatla.pdf [467.17 kB]
LD-ES11175-30 -
m/download/18754072/ld-es11175-30.pdf [181.59 kB]
ЕАЭС RU C-PL.HB46.B.01009_22 -
m/download/18752559/ea-s-ru-c-pl-hb46-b-01009-22.pdf [3.31 MB]
CE_39_18_ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED LD-ES111XX-30 GTV POLAND -
m/download/18750064/ce-39-18-zrodlo-swiatla-led-ld-es111xx-30-gtv-poland.pdf [504.42 kB]
ЕАЭС N RU Д-PL.РА08.B.47637_22 -
m/download/18748075/ea-s-n-ru-d-pl-ra08-b-47637-22.pdf [146.28 kB] Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED ES111 12W 12XPOWER LED szara ciepły biały GU10 3000K 120st. LD-ES11175-30 GTV
Cena: |
1109brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
1285brutto |
|
156 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
825brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1584brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1068brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2284brutto |
|
13 SZT |
24h |
Cena: |
392brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
587brutto |
|
46 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135