Cena: |
9,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,94 |
zł netto |
Cena: |
12,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED 4,6W=50W 390lm 6500K barwa zimna LEDspot 4,6-50W GU10 865 36st. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | Inne |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 36 - 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 4.6 - 4.6 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 39 - 39 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 84 lm/W |
| Strumień świetlny | 390 - 390 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 770 cd |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1261 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 390 lm |
Pliki do pobrania
LEDspotMV_PAR16_GU10_TD -
m/download/23683924/ledspotmv-par16-gu10-td.webp [2.06 kB]
929001218302_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23683923/929001218302-eu-pl-pl-prof.fp [613.65 kB]
Label_391860_big_color -
m/download/23683928/label-391860-big-color.pdf [67.95 kB]
Fiche_391860_pl -
m/download/23683929/fiche-391860-pl.pdf [244.73 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23683931/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDspot_50W_GU10_865_36D-IES -
m/download/23683925/ledspot-50w-gu10-865-36d-ies.ies [28.93 kB]
Philips-CorePro-LEDspot-MV-15K-COMF-3273-Ref-929001215232-EPD -
m/download/23683930/philips-corepro-ledspot-mv-15k-comf-3273-ref-929001215232-epd.pdf [783.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED 4,6W=50W 390lm 6500K barwa zimna LEDspot 4,6-50W GU10 865 36st. PHILIPS
Cena: |
656brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
637brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4500brutto |
|
50 opk |
24h |
Cena: |
4197brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1068brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1133brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
4197brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
542brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
682 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135