Cena: |
7,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,53 |
zł netto |
Cena: |
9,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED PILA 4,9W=42W 500lm 4000K barwa neutralna LED 500lm GU10 CW 120st. 1CT/10 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 58 mm |
| Kąt wiązki | 120 - 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 30000 |
| Moc lampy | 4.9 - 4.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 42 - 42 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 102 lm/W |
| Strumień świetlny | 500 - 500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1109 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 500 lm |
Pliki do pobrania
0414ca6e5f764ab093ffada200514e15 -
m/download/19009862/0414ca6e5f764ab093ffada200514e15.webp [8.28 kB]
LEDspots_RCA_PAR16_GU10-DDT -
m/download/19009864/ledspots-rca-par16-gu10-ddt.webp [2.09 kB]
fp929001358631-pss-pl_pl -
m/download/19009863/fp929001358631-pss-pl-pl.pdf [512.60 kB]
Label_1825231_big_color -
m/download/19009866/label-1825231-big-color.pdf [69.21 kB]
Fiche_1825231_pl -
m/download/19009867/fiche-1825231-pl.pdf [306.29 kB]
LEDspots_RCA_5W_PAR16_GU10_840_120D-IES -
m/download/19009865/ledspots-rca-5w-par16-gu10-840-120d-ies.ies [588 B] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED PILA 4,9W=42W 500lm 4000K barwa neutralna LED 500lm GU10 CW 120st. 1CT/10 PHILIPS
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1110brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1285brutto |
|
162 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
848 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135