Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PARATHOM PAR16 80 120° 6,9W 830 GU10 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 55 mm |
| Kąt wiązki | 120 - 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 6.9 - 6.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 51 - 51 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Strumień świetlny | 575 - 575 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 51 mm |
| Światłość | 210 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co PARATHOM PAR16 80 120° 6,9W 830 GU10 LEDVANCE
Cena: |
1110brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
3779brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1959brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1384brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1552brutto |
|
193 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1030brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
440brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135