Cena: |
4,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,77 |
zł netto |
Cena: |
5,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED z soczewką GU10 4W 45st 4000K ciepła biel WOJ+14089 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd | 40 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Skuteczność świetlna | 90 lm/W |
| Światłość | 370 CD |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 45 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Wymiary (A x B x C) | 50x58 [mm] |
| Waga | 0.05 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED z soczewką GU10 4W 45st 4000K ciepła biel WOJ+14089 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 58 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 460 cd |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656452/karta-katalogowa-en.pdf [1.40 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656453/karta-katalogowa-de.pdf [1.40 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656454/karta-katalogowa-pl.pdf [1.41 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED z soczewką GU10 4W 45st 4000K ciepła biel WOJ+14089 Spectrum Led
Cena: |
1376brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
587brutto |
|
46 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
542brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
999brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
825brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
1959brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1179brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
1030brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
671brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
906brutto |
|
4 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135