Cena: |
6,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,67 |
zł netto |
Cena: |
8,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED TOMI GU5.3 MR16 7W 500lm 5300K barwa zimna 12V AC/DC 22707 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | MR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 53 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Prąd znamionowy | 580 - 850 mA |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Strumień świetlny | 580 - 580 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 230 cd |
| Temperatura barwowa | 5300 - 5300 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GX5,3 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
22707 -
m/download/14764979/22707.pdf [783.41 kB]
ID0665_CE v2 PL -
m/download/13163843/id0665-ce-v2-pl.pdf [754.10 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED TOMI GU5.3 MR16 7W 500lm 5300K barwa zimna 12V AC/DC 22707 KANLUX
Cena: |
671brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Cena: |
870brutto |
|
17 SZT |
24h |
Cena: |
752brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135