Cena: |
190,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
190,27 |
zł netto |
Cena: |
234,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
234,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HQI-T 400 N LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 450 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 637 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 273 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | tak |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 440 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 126 - 126 V |
| Pozycja pracy | p45 |
| Skuteczność świetlna | 90 lm/W |
| Strumień świetlny | 40000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 12000 h |
| Średnica | 46 mm |
| Temperatura barwowa | 3700 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
asset-13056627 -
m/download/23060912/asset-13056627.pdf [154.06 kB]
asset-13042713 -
m/download/23060910/asset-13042713.pdf [173.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135