Cena: |
55,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,00 |
zł netto |
Cena: |
67,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
67,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa metahalogenkowa - HQI-TS 150W/WDL UVS RX7S-24 FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 135 mm |
| Moc źródła światła | 150 W |
| Model | Przezroczysty |
| Strumień świetlny | 12000 lm |
| Średnica | 23 mm |
| Trzonek | RX7s |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135