Cena: |
195,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
195,98 |
zł netto |
Cena: |
241,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
241,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 150W E40 230V 2800K matowa MASTER CityWhite CDO-ET Plus PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 143 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 828 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 223 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 143 W |
| Model | Matowy |
| Napięcie lampy | 82 - 98 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 108 lm/W |
| Strumień świetlny | 15400 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 27000 h |
| Średnica | 90 mm |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
928154908835_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690084/928154908835-eu-pl-pl-prof.fp [490.77 kB]
Label_473400_big_color -
m/download/23690087/label-473400-big-color.pdf [68.39 kB]
Fiche_473400_pl -
m/download/23690088/fiche-473400-pl.pdf [379.05 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690089/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/23690086/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135