Cena: |
123,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,00 |
zł netto |
Cena: |
151,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 70W RX7s 230V 3000K barwa ciepła przeźroczysta CDM-TD PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 71 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 119 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 71 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 86 - 102 V |
| Pozycja pracy | p45 |
| Skuteczność świetlna | 85 lm/W |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 16000 h |
| Średnica | 22 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | RX7s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TD -
m/download/23690129/lrdd1-cdm-td.webp [41.30 kB]
928082205125_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690128/928082205125-eu-pl-pl-prof.fp [495.84 kB]
Label_473326_big_color -
m/download/23690131/label-473326-big-color.pdf [69.26 kB]
Fiche_473326_pl -
m/download/23690132/fiche-473326-pl.pdf [372.31 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690133/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690130/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135