Cena: |
190,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
190,24 |
zł netto |
Cena: |
234,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
234,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 150W E40 230V 4200K przeźroczysta CDM-TT PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 150 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 942 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 204 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 150 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 89 - 105 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 107 lm/W |
| Strumień świetlny | 16200 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 46 mm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
lrdd1_cdo-tt_0001 -
m/download/23689902/lrdd1-cdo-tt-0001.webp [2.68 kB]
928082519230_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689901/928082519230-eu-pl-pl-prof.fp [454.18 kB]
Label_473331_big_color -
m/download/23689904/label-473331-big-color.pdf [67.29 kB]
Fiche_473331_pl -
m/download/23689905/fiche-473331-pl.pdf [396.26 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689906/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/23689903/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135