Cena: |
104,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,96 |
zł netto |
Cena: |
129,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 20W G8,5 94V ciepło biała MASTERColour CDM-TC 20W/830 G8,5 1CT PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T14 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 21 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 81 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 20.1 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 90 - 100 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 87 lm/W |
| Strumień świetlny | 1750 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 14 mm |
| Temperatura barwowa | 2980 K |
| Trzonek | G8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TC_20W_830_G85 -
m/download/23690243/lrdd1-cdm-tc-20w-830-g85.webp [2.24 kB]
Label_473254_big_color -
m/download/23690245/label-473254-big-color.pdf [69.63 kB]
Fiche_473254_pl -
m/download/23690246/fiche-473254-pl.pdf [361.44 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690247/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690244/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135