Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MST CosmoWh CPO-TW Xtra 140W 728 PGZ12 928088805127 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 3 |
| Długość całkowita [mm] | 146 mm |
| Filtr UV | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 140 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 88 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 125 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 17600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 30000 h |
| Średnica [mm] | 19 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2800 K |
| Trzonek | PGZ12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
lrdd1_cpo-tw_0001 -
m/download/22307060/lrdd1-cpo-tw-0001.webp [2.62 kB]
928088805127_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22307059/928088805127-eu-pl-pl-prof.fp [470.34 kB]
Label_473349_big_color -
m/download/22307062/label-473349-big-color.pdf [68.96 kB]
Fiche_473349_pl -
m/download/22307063/fiche-473349-pl.pdf [368.31 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22307064/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/22307061/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135