Cena: |
87,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,50 |
zł netto |
Cena: |
107,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTERC CDM-TC 35W 842 G8.5 1CT/12 928093805125 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 85 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 35 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 77 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 79 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 3000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 12000 h |
| Średnica [mm] | 15 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | G8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TC_0002 -
m/download/23690206/lrdd1-cdm-tc-0002.webp [2.32 kB]
928093805125_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690205/928093805125-eu-pl-pl-prof.fp [459.09 kB]
Label_473352_big_color -
m/download/23690207/label-473352-big-color.pdf [68.97 kB]
Fiche_473352_pl -
m/download/23690208/fiche-473352-pl.pdf [367.18 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690209/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135