Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTERC CDM-T 250W 942 G12 1CT/12 928094205131 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 130 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 247 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 85 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 105 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 26000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 6300 h |
| Średnica [mm] | 24 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | G12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
11bee5d2a31b4f6db941a4a30093ce12 -
m/download/19013322/11bee5d2a31b4f6db941a4a30093ce12.webp [11.16 kB]
LRDD1_CDM-T_0003 -
m/download/19013324/lrdd1-cdm-t-0003.webp [2.68 kB]
fp928094205131-pss-pl_pl -
m/download/19013323/fp928094205131-pss-pl-pl.pdf [540.23 kB]
18a27852487941698038adad01082878 -
m/download/19013325/18a27852487941698038adad01082878.pdf [69.09 kB]
9ede2406b2044f83810badad01089026 -
m/download/19013326/9ede2406b2044f83810badad01089026.pdf [372.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135