Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MHN-TD 250W 842 FC2 1CT/12 928078605121 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 161.6 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 250 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 78 V |
| Powlekane | NIE |
| Pozycja pracy | p45 |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 80 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 20000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 9000 h |
| Średnica [mm] | 27.5 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | Fc2 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
539c8af2a8f44ed39286a4a300ca4618 -
m/download/21712681/539c8af2a8f44ed39286a4a300ca4618.webp [51.78 kB]
fp928078605121-pss-pl_pl -
m/download/11369912/fp928078605121-pss-pl-pl.pdf [510.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135