Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER SON PIA Plus 70W 220 I E27 1CT/24 928150008835 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 152 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393220 |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 70 W |
| Model | Opalizowany |
| Nie zawiera rtęci | NIE |
| Oświetlenie roślin | NIE |
| Powlekane | TAK |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 82 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 5900 |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 30000 h |
| Średnica [mm] | 70 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 1900 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | NIE |
| Zamiennik lamp rtęciowych | NIE |
Pliki do pobrania
Label_473371_big_color -
m/download/23689930/label-473371-big-color.pdf [69.81 kB]
Fiche_473371_pl -
m/download/23689931/fiche-473371-pl.pdf [332.41 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689932/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23689929/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135