Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa sodowa - NAV E 100
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita [mm] | 183 mm |
| Klasa energetyczna | A |
| klasa energetyczna | A+ |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 100 W |
| Model | Matowy |
| Nie zawiera rtęci | NIE |
| Oświetlenie roślin | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 85 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 8500 lumen |
| Średnica [mm] | 76 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135