Cena: |
39,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,60 |
zł netto |
Cena: |
48,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
16 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
72 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa wiszaca MADARA MINI II GU10 ZWIS 230V IP20 BIAŁY kabel 1m SLIP003022 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Kąt rozsyłu światła | n/a ° |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Waga | 0.367 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | WEW |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18659765/karta-katalogowa-en.pdf [1.57 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18659766/karta-katalogowa-de.pdf [1.57 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18659767/karta-katalogowa-pl.pdf [1.56 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampa wiszaca MADARA MINI II GU10 ZWIS 230V IP20 BIAŁY kabel 1m SLIP003022 Spectrum Led
Cena: |
5123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135