Cena: |
31,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,33 |
zł netto |
Cena: |
38,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PARATHOM PRO Spot MR16 GL 20 dim 3,6W 940 GU5.3 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | MR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 44 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 36.00 - 36.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 3.60 - 3.60 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 320 - 320 mA |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 63 lm/W |
| Strumień świetlny | 230 - 230 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 500 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Trzonek | GU5,3 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik mocy | 0.7 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 230 lm |
Pliki do pobrania
asset-13085159 -
m/download/23066236/asset-13085159.pdf [294.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co PARATHOM PRO Spot MR16 GL 20 dim 3,6W 940 GU5.3 LEDVANCE
Cena: |
797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
870brutto |
|
17 SZT |
24h |
Cena: |
752brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
821brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135