Cena: |
5,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,79 |
zł netto |
Cena: |
7,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LED GU10 230V 7,5W SMD WW z MLECZNĄ SZYBKĄ białaplastikowa WOJ+14592 Spectrum Led
Źródło LED GU10 7,5 W z popularnym mocowaniem na GU10 oraz o klasycznym kształcie. Świeci światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 7,5 W |
| Prąd | 40 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 8 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Strumień świetlny użytkowy | 580 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 710 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 95 lm/W |
| Światłość | 270 CD |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 110 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Waga | 0.022 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: LED GU10 230V 7,5W SMD WW z MLECZNĄ SZYBKĄ białaplastikowa WOJ+14592 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656608/karta-katalogowa-en.pdf [1.23 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656609/karta-katalogowa-de.pdf [1.23 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656610/karta-katalogowa-pl.pdf [1.23 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co LED GU10 230V 7,5W SMD WW z MLECZNĄ SZYBKĄ białaplastikowa WOJ+14592 Spectrum Led
Cena: |
815brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
726brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
825brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
193 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
999brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
785brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135