Cena: |
3,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,08 |
zł netto |
Cena: |
3,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
39 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED z mleczną szybką GU10 230V 4W SMD ciepła biel WOJ+13259 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13259
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: Żarówka LED z mleczną szybką GU10 230V 4W SMD ciepła biel WOJ+13259 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 59 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 114 cd |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18604137/karta-katalogowa-en.pdf [1.39 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18604138/karta-katalogowa-de.pdf [1.39 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18604139/karta-katalogowa-pl.pdf [1.39 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED z mleczną szybką GU10 230V 4W SMD ciepła biel WOJ+13259 Spectrum Led
Cena: |
13407brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
637brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
1169brutto |
|
18 SZT |
24h |
Cena: |
999brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1068brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
730brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
726brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
381brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135