Cena: |
8,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,37 |
zł netto |
Cena: |
10,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka GU10 6,5W zimna biel Kanlux
RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA:
PARAMETRY PRODUKTU:
PARAMETRY ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA LED I OLED:
PARAMETRY ZASILANYCH Z SIECI ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA
LED I OLED:
Parametry techniczne: Żarówka GU10 6,5W zimna biel Kanlux
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 56 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 6.5 - 6.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 48 - 48 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Strumień świetlny | 650 - 650 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
34969 -
m/download/14767639/34969.pdf [727.75 kB]
CE_1036 TOMIv2 1-2W_2-9W_4-9W_6-5W GU10 v4_PL -
m/download/13166200/ce-1036-tomiv2-1-2w-2-9w-4-9w-6-5w-gu10-v4-pl.pdf [789.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka GU10 6,5W zimna biel Kanlux
Cena: |
3779brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Polecane
Cena: |
408brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4500brutto |
|
50 opk |
24h |
Cena: |
1389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
807 SZT |
10 dni |
Cena: |
392brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1192brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2284brutto |
|
13 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135