Cena: |
7,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,44 |
zł netto |
Cena: |
9,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LED GU10 230V 9W SMD CW z MLECZNĄ SZYBKĄ biała WOJ+13257_9W Spectrum Led
Źródło LED GU10 9 W z popularnym mocowaniem na GU10 oraz o klasycznym kształcie. Świeci światłem o zimnej barwie (6000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, w których musimy być najbardziej skupieni i skoncentrowani, np. na technicznych stanowiskach pracy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 9 W |
| Prąd | 70 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.57 |
| Strumień świetlny użytkowy | 740 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 860 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 82 lm/W |
| Światłość | 325 CD |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 110 ° |
| Zawiera źródło | + |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.02 kg |
| Zastosowanie | WEW |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: LED GU10 230V 9W SMD CW z MLECZNĄ SZYBKĄ biała WOJ+13257_9W Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 55 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 240 cd |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
_WOJ13257_9W -
m/download/18656908/woj13257-9w.pdf [1.17 MB]
WOJ13257_9W_WOJ13257_9W -
m/download/18656909/woj13257-9w-woj13257-9w.pdf [1.16 MB]
LED_GU10_9W_WOJ13257_9W -
m/download/18656910/led-gu10-9w-woj13257-9w.pdf [1.17 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co LED GU10 230V 9W SMD CW z MLECZNĄ SZYBKĄ biała WOJ+13257_9W Spectrum Led
Cena: |
726brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
3779brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1336brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
999brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1584brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1959brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
380brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
730brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135