Cena: |
34,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,12 |
zł netto |
Cena: |
41,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
29 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED AR111 GU10 230V 12W SMD 45st NW WHITE WOJ+14564 Spectrum Led
Źródło LED AR111 GU10 12 W z popularnym mocowaniem na GU10. Świeci światłem o neutralnej - najbardziej uniwersalnej barwie (4000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, z których korzystamy na codzień, zapewniając komfort podczas codziennych czynności. Wąski kąt świecenia 45° daje kierunkowe światło, dzięki czemu można lepiej wyeksponować wybrane przedmioty lub powierzchnie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 12 W |
| Prąd | 110 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny użytkowy | 1100 lm (90)° |
| Strumień świetlny | 1200 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 92 lm/W |
| Światłość | 900 CD |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 45 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Waga | 0.15 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED AR111 GU10 230V 12W SMD 45st NW WHITE WOJ+14564 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_WOJ14564 -
m/download/18659182/woj14564.pdf [1.25 MB]
WOJ14564_WOJ14564 -
m/download/18659183/woj14564-woj14564.pdf [1.25 MB]
LED_AR111_GU10_12W_45_WOJ14564 -
m/download/18659184/led-ar111-gu10-12w-45-woj14564.pdf [1.25 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED AR111 GU10 230V 12W SMD 45st NW WHITE WOJ+14564 Spectrum Led
Cena: |
2284brutto |
|
13 SZT |
24h |
Cena: |
730brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
656brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
381brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
975brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
587brutto |
|
46 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
197 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
906brutto |
|
4 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135