Cena: |
6,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,07 |
zł netto |
Cena: |
7,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka REMI LED GU10 2,2W 180lm 3000K barwa ciepła 33081 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 3 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 46 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 2.2 - 2.2 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 20 - 20 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 82 lm/W |
| Strumień świetlny | 180 - 180 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Światłość | 75 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
Pliki do pobrania
33081 -
m/download/14766893/33081.pdf [456.05 kB]
CE_948 REMI LED GU10-NW_WW_CW v2_PL -
m/download/13165604/ce-948-remi-led-gu10-nw-ww-cw-v2-pl.pdf [764.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka REMI LED GU10 2,2W 180lm 3000K barwa ciepła 33081 KANLUX
Cena: |
419brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
183 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1179brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
656brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1285brutto |
|
158 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
815brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135