Cena: |
8,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,27 |
zł netto |
Cena: |
10,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED IQ-LED GU10 6,5WS3-CW 36st. 6500K barwa zimna 230V 35245 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 57 mm |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 6.5 - 6.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 89 lm/W |
| Strumień świetlny | 580 - 580 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
Pliki do pobrania
35245 -
m/download/14767661/35245.pdf [768.29 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161691/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1023 IQ-LED_LEDDIM GU10 4-5W_6-5W_7W v3_PL -
m/download/13166222/ce-1023-iq-led-leddim-gu10-4-5w-6-5w-7w-v3-pl.pdf [835.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED IQ-LED GU10 6,5WS3-CW 36st. 6500K barwa zimna 230V 35245 KANLUX
Cena: |
1259brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
906brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
193 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4500brutto |
|
50 opk |
24h |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
685brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1584brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
1179brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
1133brutto |
|
2 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135