Cena: |
36,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,11 |
zł netto |
Cena: |
44,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED AR111 GU10 230V 12W COB 15st WW BLACK WOJ+14570 Spectrum Led
Źródło LED AR111 GU10 12 W z popularnym mocowaniem na GU10. Świeci światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne. Wąski kąt świecenia 15° daje kierunkowe światło, dzięki czemu można lepiej wyeksponować wybrane przedmioty lub powierzchnie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 12 W |
| Prąd | 100 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny użytkowy | 840 lm (90)° |
| Strumień świetlny | 1050 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 70 lm/W |
| Światłość | 3100 CD |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 15 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Waga | 0.105 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED AR111 GU10 230V 12W COB 15st WW BLACK WOJ+14570 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18659465/karta-katalogowa-en.pdf [830.03 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18659466/karta-katalogowa-de.pdf [830.07 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18659467/karta-katalogowa-pl.pdf [830.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED AR111 GU10 230V 12W COB 15st WW BLACK WOJ+14570 Spectrum Led
Cena: |
4197brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
177 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
13407brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
1584brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
4500brutto |
|
50 opk |
24h |
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1192brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
671brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1259brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
259 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
785brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135