Cena: |
39,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,24 |
zł netto |
Cena: |
48,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa E27 70W 2000K MASTER SON-T PIA Plus PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 73 kWh |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 73 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 90.41 lm/W |
| Strumień świetlny | 6600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son-tpia -
m/download/23690038/lrdd1-son-tpia.webp [2.46 kB]
928152700028_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690037/928152700028-eu-pl-pl-prof.fp [434.67 kB]
Label_1557896_big_color -
m/download/23690040/label-1557896-big-color.pdf [69.48 kB]
Fiche_1557896_pl -
m/download/23690041/fiche-1557896-pl.pdf [320.08 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690042/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23690039/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa sodowa E27 70W 2000K MASTER SON-T PIA Plus PHILIPS
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
532brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1170brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135