Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TCS160 2XTL-D58W HFS C5
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 202 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm] | 1267 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła [W] | 58 W |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | NIE |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | NIE |
| Przystosowane do zawieszenia | NIE |
| Wysokość/głębokość [mm] | 76 milimetr |
| Zawiera źródło światła | NIE |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135