Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Słupek oświetleniowy BCP151 LED150/WW PSU 220-240V 7043 911401692002 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 210 mm |
| Wysokość [mm] | 850 mm |
| Głębokość [mm] | 210 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Barwa światła | Biały |
| Klasa ochronności | I |
| kod eoc - długi | 871016329888700 |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Oprawka | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj oprawy | Słupek oświetleniowy |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Strumień świetlny [lm] | 150 lumen |
| Średnica [mm] | 180 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Z czujnikiem ruchu | TAK |
| Z czujnikiem światła | TAK |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Słupek oświetleniowy BCP151 LED150/WW PSU 220-240V 7043 911401692002 PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135