Cena: |
4,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,81 |
zł netto |
Cena: |
5,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED BILO kulka E27 6,5W 600lm 4000K barwa neutralna 230V 23421 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna |
| Klasa energetyczna | A |
| Kontrola koloru (RGB) | Nie |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Moc źródła światła [W] | 6.5 W |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Strumień świetlny [lm] | 600 |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 20000 h |
| Średnica [mm] | 45 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Trzonek | E27 |
Pliki do pobrania
23421.pdf [2022-04-05 14:18, 895.56 kB]
23421.pdf [2022-04-05 14:18, 895.56 kB]
23421[2].pdf [2022-06-09 11:26, 650.86 kB]
23421[3].pdf [2022-10-13 09:26, 650.86 kB]
23421 -
m/download/14765136/23421.pdf [662.39 kB]
CE_592 BILO 6_5W T SMDE14_E27 v3_PL -
m/download/13163997/ce-592-bilo-6-5w-t-smde14-e27-v3-pl.pdf [857.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED BILO kulka E27 6,5W 600lm 4000K barwa neutralna 230V 23421 KANLUX
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
901brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
831brutto |
|
16 SZT |
24h |
Cena: |
2263brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1020brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
11073brutto |
|
14 szt |
24h |
Cena: |
397brutto |
|
34 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135