Cena: |
17,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,07 |
zł netto |
Cena: |
20,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED GLOB G125 E-27 230V 8W COG WW CLEAR WOJ+13868 Spectrum Led
Parametry techniczne: Żarówka LED GLOB G125 E-27 230V 8W COG WW CLEAR WOJ+13868 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 175 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 125 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657940/karta-katalogowa-en.pdf [1.43 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657941/karta-katalogowa-de.pdf [1.43 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657942/karta-katalogowa-pl.pdf [1.43 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED GLOB G125 E-27 230V 8W COG WW CLEAR WOJ+13868 Spectrum Led
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
5380brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
335brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
831brutto |
|
16 SZT |
24h |
Cena: |
1205brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
2263brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
110 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1443brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
4573brutto |
|
45 szt |
24h |
Cena: |
1169brutto |
|
38 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135