Cena: |
9,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,24 |
zł netto |
Cena: |
11,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
445 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka XLED LED A60 E27 7W 810lm 2700K barwa ciepła 230V 29634 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 104 mm |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 58 - 58 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Strumień świetlny | 810 - 810 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29634 -
m/download/14766687/29634.pdf [517.42 kB]
CE_905 XLED STEPDIM_CCT_ST64_G125 v1_PL -
m/download/13165430/ce-905-xled-stepdim-cct-st64-g125-v1-pl.pdf [823.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka XLED LED A60 E27 7W 810lm 2700K barwa ciepła 230V 29634 KANLUX
Cena: |
347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
901brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
11020brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
5380brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1657brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
899 SZT |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
821brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135