Cena: |
18,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,82 |
zł netto |
Cena: |
23,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED XLED G125 E27 11W 1520lm 2700K barwa ciepła 230V 33511 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 11 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 178 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 11 - 11 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 85 - 85 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 138 lm/W |
| Strumień świetlny | 1520 - 1520 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 125 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
33511 -
m/download/14767099/33511.pdf [559.21 kB]
CE_1012 XLED G125_ST64C v1_PL -
m/download/13165783/ce-1012-xled-g125-st64c-v1-pl.pdf [790.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED XLED G125 E27 11W 1520lm 2700K barwa ciepła 230V 33511 KANLUX
Cena: |
11073brutto |
|
14 szt |
24h |
Cena: |
873brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1657brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
110 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135