Cena: |
3,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,41 |
zł netto |
Cena: |
4,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED GLS E27 5W 420lm 3000K ciepła biel WOJ+13271 Spectrum Led
- szeroki kąt świecenia 270 °
Informacje o produkcie
Parametry techniczne: Żarówka LED GLS E27 5W 420lm 3000K ciepła biel WOJ+13271 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Długość | 112 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
_WOJ13271 -
m/download/18604059/woj13271.pdf [1.41 MB]
WOJ13271_WOJ13271 -
m/download/18604060/woj13271-woj13271.pdf [1.41 MB]
LED_GLS_5W_E-27_WOJ13271 -
m/download/18604061/led-gls-5w-e-27-woj13271.pdf [1.41 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16722790/karta-katalogowa-en.pdf [1.05 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16722791/karta-katalogowa-de.pdf [1.05 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16722792/karta-katalogowa-pl.pdf [1.04 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED GLS E27 5W 420lm 3000K ciepła biel WOJ+13271 Spectrum Led
Cena: |
621brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2869brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135