Cena: |
105,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,02 |
zł netto |
Cena: |
129,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ŻARÓWKA LED GLOBE dekoracyjna 6,5W E27 NW produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: ŻARÓWKA LED GLOBE dekoracyjna 6,5W E27 NW produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 286 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 6.5 - 6.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 45 - 45 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 41 lm/W |
| Strumień świetlny | 270 - 270 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 200 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.2347 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.7 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
b88445817b754441bda0a8ac007ee915 -
m/download/21357500/b88445817b754441bda0a8ac007ee915.webp [93.49 kB]
fp929001903101-pss-pl_pl -
m/download/8671653/fp929001903101-pss-pl-pl.pdf [634.74 kB]
fp929001903101-gis-pl_pl -
m/download/8671654/fp929001903101-gis-pl-pl.pdf [154.11 kB]
ledbulb_giant_25w_e27_g200_840_dim-ies -
m/download/8671656/ledbulb-giant-25w-e27-g200-840-dim-ies.ies [2.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co ŻARÓWKA LED GLOBE dekoracyjna 6,5W E27 NW produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
2869brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
831brutto |
|
16 SZT |
24h |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
5380brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
110 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1205brutto |
|
11 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135