Cena: |
6,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,31 |
zł netto |
Cena: |
7,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LED GLS E-27 230V 4.9W RED WOJ+14605 Spectrum Led
Kolorowe źródło LED GLS 4,9 W o trzonku E-27 oraz o kształcie tradycyjnej żarówki. Bańka w kolorze czerwonym daje wyjątkowy ozdobny efekt, który sprawdzi się w girlandach, ale również w klasycznych lampach. Szeroki kąt świecenia 270° zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczeń.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4,9 W |
| Prąd | 40 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Barwa światła | CZERWONY |
| Kąt rozsyłu światła | 270 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | PLASTIC |
| Trzonek | E27 |
| Kolor | CZERWONY |
| Waga | 0.04 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
_WOJ14605 -
m/download/18656743/woj14605.pdf [777.55 kB]
WOJ14605_WOJ14605 -
m/download/18656744/woj14605-woj14605.pdf [777.37 kB]
LED_GLS_49W_E27_WOJ14605 -
m/download/18656745/led-gls-49w-e27-woj14605.pdf [777.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co LED GLS E-27 230V 4.9W RED WOJ+14605 Spectrum Led
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
775 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
673brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
335brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135