Cena: |
155,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
155,80 |
zł netto |
Cena: |
191,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MASTER CityWh CDO-ET Plus 50W/828 E27 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 52 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 828 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 51.5 W |
| Model | Matowy |
| Napięcie lampy | 70 - 86 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 99 lm/W |
| Strumień świetlny | 5150 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 70 mm |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
928155008835_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690095/928155008835-eu-pl-pl-prof.fp [439.91 kB]
Label_473401_big_color -
m/download/23690098/label-473401-big-color.pdf [69.02 kB]
Fiche_473401_pl -
m/download/23690099/fiche-473401-pl.pdf [379.12 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690100/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/23690097/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Źródło światła MASTER CityWh CDO-ET Plus 50W/828 E27 PHILIPS
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
425brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1443brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
376brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135