Cena: |
11,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,73 |
zł netto |
Cena: |
14,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 20W 2300lm 3000K ciepła biel WOJ+14488 Spectrum Led
- wysoka skuteczność świetlna 115 lm/W
Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 20 W |
| Prąd | 165 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 160 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E-27 |
| Wymiary (A x B x C) | 65x134 [mm] |
| Waga | 0.096 kg |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 20W 2300lm 3000K ciepła biel WOJ+14488 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657645/karta-katalogowa-en.pdf [915.09 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657646/karta-katalogowa-de.pdf [916.38 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657647/karta-katalogowa-pl.pdf [914.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 20W 2300lm 3000K ciepła biel WOJ+14488 Spectrum Led
Cena: |
532brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
425brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
831brutto |
|
16 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135