Cena: |
191,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,06 |
zł netto |
Cena: |
235,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
235,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MC CDM-R Elite 70W/942 E27 PAR30L 30D PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | PAR30 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 74 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 942 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 30 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 73.2 W |
| Napięcie lampy | 82 - 98 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Rodzaj odbłyśnika | Szklany powlekany aluminium |
| Skuteczność świetlna | 71 lm/W |
| Strumień świetlny | 1750 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 95 mm |
| Światłość | 14000 cd |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | nie |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-R-E_0002 -
m/download/23690384/lrdd1-cdm-r-e-0002.webp [3.04 kB]
928053000630_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690383/928053000630-eu-pl-pl-prof.fp [672.91 kB]
Label_473305_big_color -
m/download/23690385/label-473305-big-color.pdf [70.26 kB]
Fiche_473305_pl -
m/download/23690386/fiche-473305-pl.pdf [374.66 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690387/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Źródło światła MC CDM-R Elite 70W/942 E27 PAR30L 30D PHILIPS
Cena: |
11020brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
14036brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135